2020-yks-tyt-ayt-hazirlik

2020 YKS – TYT – AYT Hazırlık

2020 YKS – TYT – AYT Hazırlık

2020 YKS – TYT – AYT Hazırlık, Üniversiteye hazırlıkta klişe, alışılmış yöntemlerin dışında biraz daha yenilikçi olmak gerektiğini artık herkes kabul ediyor. Diğer üniversiteye hazırlık sistemlerinden çok daha farklı olarak size yeni bir ders çalışma aracı sunuyoruz!

Testlerimiz tüm konuları kapsayacak şekilde rastgele sorulardan oluşmaktadır, Testlere her girdiğinizde karşınıza farklı sorular çıkar. Bu şekilde kısa zamanda diğer metodlara göre daha fazla konu üzerinde pratik yapmış olursunuz.

Evde, okulda, otobüste, serviste nerede olursanız olun rahatlıkla kullanabileceğiniz EğlenerekÖğren sistemiyle diğer kullanıcılarla süre ve doğru cevaplarınız üzerinden yarışırsınız hem de toplam çözdüğünüz sorular üzerinden puan kazanarak yarışırsınız. Her soru 2 puandır.

2020 YKS – TYT – AYT Hazırlık konusunda EglenerekOgren.com sizi hedeflerinize eğlendirerek ulaştıracak!

Farklı öğrenme metotlarıyla insanların öğrendiklerini daha uzun süre ve kalıcı olarak hafızalarına kaydetmeleri günümüz bilimi ve gelişmiş ülkeleri tarafından kabul edilmiştir. Bizim gibi gelişmekte olan ülkeler üstelik bizim gibi genç nüfusu yüksek ülkeler bu konuda akılcı yaklaşımlar izlerlerse yakın zamanda toplumsal olarak geliştiklerini göreceklerdir.

Bizim ortaya koyduğumuz öğrenme metodunun öğrencilerde puan kazanarak ödül almanın motivasyonu, zamana karşı yarışmanın pratikliği, başka öğrencilerle yarışma ve kazanma hırsıyla hem mental olarak hemde ders pratiği açısından önemli olduğunu düşünüyoruz.

Öğrencilerin sınavlarda yaptığı en büyük hatalardan biri dikkat dağınıklığı, eğer EglenerekOgren sistemini dışarıda gündelik hayat içerisindeyken kullanırsanız kendi dikkatinizi geliştirir odaklanmaya alışırsınız.

Gençleri hedefine ulaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. Bizlerde bunun için çalışıyoruz. Sizlerin yardımlarına ve desteklerine açığız. Lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Öğrenciler için ders çalışmayı eğlenceli hale getirmek istiyoruz. Öğrencilerin ders çalışırken sıkılmaması için çalışıyoruz. Bu amaçla kendimizi geliştirmek için eğitimler alıyor yabancı sistemleri takip ediyoruz. Tamamen ücretsiz olarak hizmet vermek üzere kurulan EglenerekOgren.com siz değerli eğitimciler ve öğrencilerin desteklerine muhtaçdır.

Yenilikçi ve çağdaş eğitim sistemleri için çalışmaya devam ediyoruz. 2020 YKS – TYT – AYT sınavlarında öğrencilerin istedikleri bölümlere ulaşması için bizlerde çalışıyoruz.

EglenerekOgren.com size bölümünüzle alakalı rastgele tüm konulardan karışık olarak sorular sorar. Testlere her girdiğinizde karşınıza sistem tarafından belirlenen rastgele sorular çıkar. Zamana ve diğer kullanıcılara karşı puan sistemiyle yarışırsınız.

EglenerekOgren.com