üniversiteye hazirlik siteleri faydalı mı?

Üniversiteye Hazırlık Siteleri

Üniversiteye hazırlık siteleri gerçekten faydalı mı? Sadece bu platformlardan destek alarak üniversite sınavını kazanmak gerçekten mümkün mü? Maddi imkansızlıklar içerisinde ailelerin bu sitelere tonlarca para harcamaları ne kadar doğru? Bu yazımızda EglenerekOgren.com‘un ücretsiz ve farklı sistemiyle ücretli diğer sitelerden farkını ve avantajlarını paylaşıyoruz.

Üniversiteye Hazırlık Siteleri İçin Para Harcamak Ne Kadar Doğru?

Ekonomik durumu iyi olmayan bir çok veli çocuklarına özel eğitim aldıramadığı ve daha uygun ücretlere satıldığı için online eğitim sitelerine yönleniyor. Peki bu sistemler gerçekten o kadar para eder mi? Basılı bir kitabın ciddi bir fiyatının olmasını anlayabiliriz. Malzeme maliyeti, nakliyesi, işçiliği vs. Fakat dijital olarak sunulan bu eğitimlerin binlerce liraya satılması sizce ne kadar doğru.
Bu tarz ücretli sitelere alternatif olarak EglenerekOgren.com sitesi oluşturuldu. Maddi olarak aileleri yormamak için tamamen ücretsiz ve diğer klişe üniversiteye hazırlık sitelerinden farklı bir eğitim sistemi vardır. Sitede testlere her girdiğinizde karşınıza farklı konulardan farklı sorular sorulur. Böylelikle geçmiş konuların sürekli tekrarını yapıp eksiklerinizi belirleyebilirsiniz. Sitede ki her test 20 sorudan oluşmaktadır ve 10 dakika süreniz vardır. Doğru cevap verdiğiniz her soru size 2 puan kazandırır ve bu puanlar ileride sizlerin hediyeler toplamanıza yarayacaktır.

Klasik Üniversiteye Hazırlık Siteleri Sıkıcı Mı?

EglenerekOgren.com öğrencileri sıkılmadan eğlendirerek odak noktalarını geliştirmeyi hedeflemektedir. Diğer üniversiteye hazırlık siteleri gibi öylesine bir sistem değildir. Öğrenci düzenli olarak testlere giriş yapıp testleri çözdüğünde binlerce soru çözmüş ve artık çok hızlı bir şekilde soruları anlayıp cevaplayabiliyor olacaktır. Sınava hazırlanan diğer öğrencilerin karşısında zamana karşı avantajlı olmak ve onlara karşı puanını görebilmek öğrencinin hangi konulara odaklanması gerektiğinden zamanı nasıl kullanması gerektiğine kadar bir çok konuda kendini eleştirmesini ve geliştirmesini sağlayacaktır.

Diğer öğrencilere karşı yarışıp hem kendinizi geliştirdiğinizi görmek hem de burstan ders kitabına kadar çeşit çeşit hediyeler kazanmak için siz de EglenerekOgren.com‘a üye olun ve ücretsiz üniversiteye hazırlığa başlayın. Online eğitim sitelerine binlerce lira para harcamanıza gerek yok. Düzenli ve disiplinli çalışan herkes EglenerekOgren.com‘da hedefine ve hayallerine ulaşabilir!